Hur kan vi hjälpa dig?

Lightweb ABKatarinavägen 20, 116 45 Stockholm (vid Slussen). Org nr. 556897-3191

Tel: 08-410 646 70 / E-post: info@lightweb.se

 

Lightweb Marbella – Calle palangre 12, 29670, San Pedro, Marbella

Tel: +34 952 721 959 / E-post: info@lightweb.se

Det är vi som hjälper dig!

Oscar Lundgren
Verksamhetschef
oscar@lightweb.se
Alexander Tchernitchenko
Utvecklingsansvarig
alexander@lightweb.se
Johan Carleborn
Webbutvecklare & UI/UX Design
johan@lightweb.se
David Berkert
Key Account Manager
david@lightweb.se
Sofie Olofsson
Digital Designer
sofie@lightweb.se
Björn Pherson
Teknisk projektledare & Utvecklare
bjorn@lightweb.se
Anders Sylwan
Webbutvecklare
anders@lightweb.se

Hej! Jag heter David och är kundansvarig.

Ring mig på 070 996 99 92 eller maila på david@lightweb.se så hjälper jag dig!