Hur kan vi hjälpa dig?

Lightweb ABKatarinavägen 20, 116 45 Stockholm (vid Slussen). Org nr. 556897-3191

Tel: 08-410 646 70 / E-post: info@lightweb.se

 

Lightweb Marbella – Calle palangre 12, 29670, San Pedro, Marbella

Tel: +34 952 721 959 / E-post: info@lightweb.se

    Det är vi som hjälper dig!

    Oscar Lundgren
    Verksamhetschef
    oscar@lightweb.se
    Alexander Tchernitchenko
    Utvecklingschef
    alexander@lightweb.se
    Omi Gibba
    Webbutvecklare & Support
    omi@lightweb.se
    Erik Näslund
    Webbutvecklare & UI/UX
    erik@lightweb.se
    Rebecca Stridsman
    Webbutvecklare & Support
    rebecca@lightweb.se
    Elin Lundgren
    Projektkoordinator
    elin@lightweb.se
    Sara Johansson
    Projekt och sälj
    sara@lightweb.se
    Sofie Olofsson
    Digital Designer
    info@lightweb.se
    Björn Pherson
    Webbutvecklare
    info@lightweb.se
    Joacim Tidblad
    Styrelse
    styrelse@lightweb.se
    Emelie Tidblad
    Styrelse
    styrelse@lightweb.se

    Hej! Jag heter Sara och är kundansvarig på Lightweb. Ring mig på 0735 11 88 09 eller maila på sara@lightweb.se så hjälper jag dig!