Du kan trycka Shift + S för att få fram sökfältet när som helst och Esc för att stänga det.

Hur kan vi hjälpa dig?

Lightweb AbKatarinavägen 20, 116 45 Stockholm (vid Slussen). Org nr. 556897-3191

Tel: 08-410 646 70 / E-post: info@lightweb.se

Det är vi som hjälper dig!

Oscar Lundgren Verksamhetschef och projektledning oscar@lightweb.se
Alexander Tchernitchenko Utvecklingsansvarig alexander@lightweb.se
Johan Carleborn Webbutvecklare & UI/UX Design johan@lightweb.se
David Berkert Kundrelationer & Key Account Manager david@lightweb.se
Sol Friedner Design / webbutveckling sol@lightweb.se
Sofie Olofsson Digital Designer sofie@lightweb.se
Björn Pherson Teknisk projektledare & Utvecklare bjorn@lightweb.se
Anders Sylwan Webbutvecklare anders@lightweb.se